Książki

„Samotność osób dorosłych”

Samotność osób dorosłych Paweł Borowiecki

Człowiek jako istota społeczna nie może funkcjonować bez relacji z innymi. Kontakt z drugą osobą rozwija nas, wzmacnia i daje radość życia. Wyobraźmy więc sobie sytuację kogoś, kto z powodu swojej niepełnosprawności pozbawiony jest społecznych kontaktów. O tym pisze dr Paweł Borowiecki w książce diagnozującej zjawisko samotności osób z niepełnosprawnością ruchową. Istotą publikacji są przeprowadzone przez autora badania na stuosobowej grupie, zróżnicowanej m. in. pod względem płci, wieku, wykształcenia, stanu cywilnego i aktywności społeczno-zawodowej. W książce znajdziemy wyczerpującą analizę zjawiska oraz zbiór praktycznych rozwiązań systemowych, skupionych na przełamywaniu barier, edukacji i wsparciu instytucjonalnym osób z niepełnosprawnością.

Kup książkę „Samotność osób dorosłych z niepełnosprawnością ruchową – konteksty indywidualne i społeczne” już dziś – w specjalnej cenie! UWAGA, zamawiasz książkę przedpremierowo. Zamówienia będą realizowane tuż po premierze. Premiera: 28 lipca 2021 r.

Książka dostępna w internetowej księgarni Wydawnictwa Borgis: https://ksiegarnia.borgis.pl/pl/p/Samotnosc-osob-doroslych-z-niepelnosprawnoscia-ruchowa-konteksty-indywidualne-i-spoleczne/330

Back to top button