Książki

„Rodzina”

Rodzina

„Rodzina” Karoliny Dietrich to kontynuacja świetnie przyjętej wielorodzinnej sagi „Grabarz” – skomplikowanej, przepełnionej brutalnymi zbrodniami, mrocznymi tajemnicami i ostrym seksem wielowątkowej historii polskich rodzin.

Autorka ponownie zabiera nas do mrocznego Gniezna, gdzie poznajemy dalsze losy Kingi, młodej kosmetyczki, i Janusza, osobliwego grabarza, których związek szybko nakręca spiralę śmiertelnych konsekwencji… Zagubieni w sieci kłamstw zatracają siebie, wpadając w coraz to gorsze tarapaty, tracąc przy tym wolność, pozycję społeczną i cały majątek.

Jak sobie z tym poradzą? Czy rodzące się uczucie wymaże z pamięci zbrodnie przeszłości? Do czego posunie się Janusz, aby stać się idealnym mężczyzną dla swojej ukochanej? Jakie przeszkody napotka na swojej drodze i co będzie musiał zrobić, aby prawda nie wyszła na jaw? Czy znowu ktoś zginie?

„Rodzina” to niezwykle wciągająca powieść. Budowane przez autorkę napięcie trzyma czytelnika aż do punktu kulminacyjnego, który jest równie przerażający, co wiarygodny. To jedna z tych historii, od której nie będziesz w stanie się oderwać.

Książka dostępna m. in. w internetowej księgarni Wydawnictwa Borgis: https://ksiegarnia.borgis.pl/pl/p/Rodzina/304

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button